Kā atrast atpūtas vietu "Ragaciems"?

Dzidra debesu zila jūra, miers, svaigs gaiss. No Ragaciema līdz Rīgai (Vecrīgai) ir 50 km, līdz Tukumam - 25km, līdz Jūrmalai (Dubultiem) - 20km. Ragaciema pludmale atrodas Rīgas jūras līča rietumu piekrastē, Ragaciemā pašā jūras krastā.

GPS koordinātes:  57°01'39.0"N  23°29'44.1"E 

Atpūtas vieta "Ragaciems" var lepoties ar ērtu piekļūšanu pie smilšainās Rīgas jūras līča pludmales. Mūsu teritorija atrodas nost no ceļa burzmas un trokšņiem, tajā valda klusums un miers, tāpēc, lai līdz tai nokļūtu, ir vērīgi jāseko līdz norādēm. Nokļūšana ar sabiedrisko transportu Rīga - Talsi, Rīga - Kolka, Rīga - Ragaciems.
Iebraucot Ragaciemā no Jūrmalas puses, aiz zivju tirgus atpūtas vietas "Ragaciems"  norāde būs redzama ceļa labajā pusē.

Savukārt, iebraucot Ragaciemā no Talsu puses, norāde par atpūtas vietas "Ragaciems" atradīsies ceļa kreisajā pusē. Nogriežoties, brauciet pa ceļu taisni uz priekšu līdz ceļa galam.


Cenas transporta līdzekļu novietošanai 

Piedāvājam iespēju organizēt dažāda mēroga un satura pasākumus pašā jūras krastā. 

Teritorija ir pievilcīga ar to, ka šeit ir lieliska piekļuve ar jeb kāda veida transportu (automašīnām, motocikliem, autobusiem, "kemperiem"), tā ir labiekārtota (galdi un soli pie pludmales, WC, iespējas izvietot teltis, nepieciešamības gadījumā elektrības pieslēgums), lai apmeklētāji varētu lieliski pavadīt laiku, baudot jūras tuvumu. 

Ņemot vērā pasākuma scenāriju, varam nodrošināt dažāda izmēra nojumes/teltis, mēbeles un aksesuārus, kā arī iespējams piesaistīt sadarbības partnerus, kuri nodrošinās izbraukuma ēdināšanu  un citas Jums nepieciešamās lietas un aktivitātes (nodrošināt zivju degustāciju, bērnu atrakcijas vai izklaides programmu). Teritorijā vienlaikus ērti var uzturēties līdz 400 pasākuma dalībnieku. Izmaksas par teritorijas izmantošanu atkarīgas no pakalpojumu apjoma un laika, kad tas plānots. Lieliska atpūta un svētku sajūta Jūsu ciemiņiem. Jautājiet mums par iespējām svētku organizēšanai.
E-pasts: [email protected]
Tel.: +371 29221566

Ja vēlaties plānot pasākumu vairāk kā 10 cilvēkiem,aicinām zvanīt vai aizpildīt šo formu: