Aicinām apmeklēt tuvākos apskates objektus un izbaudīt piejūras atmosfēru.

Ragaciema sedums

Dodoties relaksējošā pastaigā gar jūras krastu no atpūtas vietas pa labi blakus teritorijai ieraudzīsiet Ragaciema sedumu, vietu, kurā redzami Eduarda Pāvula zvejnieku zābaki no filmas "Ilgais ceļš kāpās".

Piemineklis Imantam Ziedonim 

Piemineklis izveidots no dzirnakmeņa, kas savulaik atradies dzejnieka mājas Murjāņos un kalpojis par galdu viesu uzņemšanai. Blakus dzirnakmenim, lakonisks dzejnieka paraksts no ielūgumiem viņa 50 gadu jubilejai. Imanta Ziedoņa pieminekļa autors ir Jānis Dripe.
Video no atklāšanas.

Zivju tirgus

Ragaciema Zivju tirgus ir izslavēts ar svaigi kūpinātām Baltijas jūras veltēm, kuras tiek pagatavotas pēc īpašām senlaiku receptēm un izceļas ar īpaši augstu kvalitāti.
 Tirgus atrodas (karte 4sqr)

Ragaciema bāka

No atpūtas vietas pa kreisi ejot 10 minūšu pastaigā atklāsiet Ragaciema bāku, kas atrodas Rīgas jūras līča rietumu krasta izvirzījumā, kas beidzas ar seklu un akmeņainu zemūdens sēkli vairāku simtu metru attālumā no tagadējā krasta. 

Zivju degustācija

Garšīgi kūpinātas zivis ir viņu sirdsdarbs paaudžu paaudzēs. Atrodoties Ragaciemā iesakām apciemot zivju pārstrādes uzņēmumu „Mauriņi - S”, no maija līdz septembrim iespējams pieteikties arī uz zivju degustāciju ( +37129374291 ). Zivju kūpinātava atrodas Laivu ielā, kreisajā pusē aiz Atpūtas vietas "Ragaciems" izkārtnes.

Putnu vērošana

Kaņiera ezers ar putnu vērošanas torni (R51) ir viena no labākajām putnu vērošanas vietām parkā. Ezerā ir 14 salas uz kurām ievērotas un saskaitītas 237 putnu sugas (kopā Latvijā ir reģistrētas 342 putnu sugas).

Dabas taka

Kupskalna dabas taka gar Siliņupes krastiem atrodas uz Bigauņciema un Lapmežciema robežas. Takas galapunkts ir bijušais Lapmežciema mols.


Kur zvanīt steidzamos gadījumos?

Lapmežciema pagasta pārvalde
Adrese: Engures novads, Lapmežciema pagasts, Lapmežciems, Liepu iela 2, LV-3118
Tālrunis: 63163230

Lapmežciema doktorāts
Adrese: Engures novads, Lapmežciema pagasts, Lapmežciems, Liepu iela 11, LV-3118
Tālrunis: 63163477